Aiatooted

    Meie poolt pakutavad aiatooted on immutatud Tanalith E , mis tagab toodete ilmastikukindluse ja vastupidavuse.

    Teeme erinavaid kaste (lillekastid, istutuskastid)  vastavalt tellija mõõtudele ja soovidele.

    Tellimuse alusel valmistame ka immutamata tooteid.

    AIATOOTED
    Toote nimetus Kõrgus mm  Laius mm  Pikkus mm Hind koos km.-ga EUR
    Klapplaud väike750700100042
    Klapplaud suur750700145052
    Paarisiste lauaga900700170099
    Pink massiivne (lühike)450300135043
    Pink massiivne (pikk)450300170048
    Pargipink (seljatoega)850600136557
    Tool (seljatoega)85060065045
    Õllelaud pinkidega70018001700167
    Õllelaud pinkidega II69017901700125
     Prügikastiümbris 45

    AS Nordic Lumber jätab endale õiguse muuta vajadusel toodete hindu