Aiatooted

    Meie poolt pakutavad aiatooted on immutatud Tanalith E , mis tagab toodete ilmastikukindluse ja vastupidavuse.

    Teeme erinavaid kaste (lillekastid, istutuskastid)  vastavalt tellija mõõtudele ja soovidele.

    Tellimuse alusel valmistame ka immutamata tooteid.

    AIATOOTED
    Toote nimetus Kõrgus mm  Laius mm  Pikkus mm Hind koos km.-ga EUR
     Lillekast 250 330 570 27
    Klapplaud väike750700100051
    Klapplaud suur750700145061
    Paarisiste lauaga9007001700105
    Pink massiivne (lühike)450300135049
    Pink massiivne (pikk)450300170056
    Pargipink (seljatoega)850600136567
    Tool (seljatoega)85060065051
    Õllelaud pinkidega70018001700174
    Õllelaud pinkidega II69017901700138
     Prügikastiümbris 45
     Pink (Kalju) värvitud 49

    AS Nordic Lumber jätab endale õiguse muuta vajadusel toodete hindu